.: Pepul.cz - Zbytky :.

Vše co nešlo narvat jinam...

Nejprohlíženější
imgp3666.jpg
Kobližná961 zobrazení
imgp3673.jpg
Jánská959 zobrazení
imgp2579.jpg
216 zobrazení
imgp0503.jpg
Vstup do podzemí211 zobrazeníS ohledem na lokaci, předpokládám, že tohle je vstupní chodba do podzemí a přístup ke všem hangárům. Chybějící baterka opět rozhodla. (mimochodem baterku jsem nezapomněl... jen jsem zbaběle místo baterky si vzal vodu a na baterku už mi nezbyl prostor)
imgp0451.jpg
Místo činu207 zobrazeníNa místě. Dojel jsem na sprosťáka ke vjezdu a zevloval tam. Byly přesně tři hodiny. Pokoušel jsem se případnou ochranku vytáhnout šamanskými tanci. Nikdo nevylezl. Ač všude cedulky, že objekt je střežen psy, měl jsem teorii, že je to jenom habaďura a ve skutečnosti je tam prázdno, no... jak jsem řek - byla to teorie.
imgp0528.jpg
Plácek172 zobrazeníVylezl jsem nahoru a zkoumal, kde se co hejbe, kde by někdo mohl bejt. Jednu chvilku mi přišlo, že slyším hlasy, ale nikde nikdo, pusto a prázdno.
imgp0444_panorama.jpg
Panorama164 zobrazeníJedno paronána Rosice - Říčany - Ostrovačice
imgp0432.jpg
Ostrovačice163 zobrazeníSlunce svítilo do noty, tak jsem udělal první zastávku v Ostrovačicích, abych bliknul toto a poradil nějaké polce, kterak do "Trebica". Všimněte si jak vlaje vlajka - ano, přesně proti mně a NE málo!! A pak si všimnete hodin. Do cíle jsem totiž bez pár minut dorazil za půl hodiny, vysílenej, na pokraji zhroucení a tunou předsevzetí, že to musím řešit. (už opadly ;) )
imgp0495.jpg
Opuštěnej domek163 zobrazeníKvůli tomu, že okna předešlýho baráku byly všecky na tutok budovu, tak jsem se tam nepodíval a raději potichnoučku (já se teda pořád pohyboval jako špión, aby mě nikdo nemohl slyšet) zase vypadnul.
imgp2578.jpg
134 zobrazení
imgp2582.jpg
130 zobrazení
imgp7489.jpg
Panda obecná118 zobrazení(a nebo možná Tygr Usurijský, ale to asi těžko)
imgp0456.jpg
Betonová zídka ;)115 zobrazeníJo, to je vona. Tahle betonová kráska obepíná celou garážovou část, je cca. 2,8m vysoká a předchází ji ještě klasickej plot s ostnatým drátem. Nejdřív jsem chtěl přihodit kecy o tom, jak jsem to snadno celý bez rozběhu přeskočil, ale pak jsem si řek, že by se možná našel někdo, kdo by mi to nevěřil. Tak jsem to vzdal. :)
imgp0496.jpg
Odpalovací rampa113 zobrazeníOdpalovací betoni. Těch ploch tam bylo vícero. Překvapivě :)
Spíš jsem však řešil problém, kam jít, když jsem věděl, čemu se vyhnout.
imgp0455.jpg
První co jsem viděl po vstupu112 zobrazeníTahle fotka nese čas 15:42 .. ano, trvalo mi 42 minut najít vhodnej vlez a schovat kolo. Přeskočím nudnou story o tom, jak jsem dojel na jedno místo, kde jsem neviděl žádnou průlezku, tak jsem odjel na opačnou stranu areálu a podle svýho pravidla, vydal se vlevo... a tak jsem si oběhnul skoro celej areál... abych se vrátil a dal se vpravo a po 20m našel rozbitou zeď...
imgp0494.jpg
Podezřelej domek112 zobrazeníNa další fotce je objekt, kterej sem si chcel prolízt. Ale tenhle mě zaujal, byl blíž a tak jsem chtěl mrknout co je uvnitř. Došel jsem k těm dveřím a za nima byl zával a bordel a nedalo se prolízt. Od dalšího zkoumání mě odradilo cvaknutí dveří. Sice byl vítr, ale tohle bylo regulérní zavření dveří se západkou tak jsem pochopil, že sám tam nejsem...
imgp0531.jpg
Přední část109 zobrazení16:39 a já si řek, že bych možná pomalu měl už jít. Ale přesto jsem chtěl aspoň nakouknout, jak to vypadá ve vstupní části areálu. Tohle jsem si bliknul. Vlevo je vjezdová cesta. Přiblížil jsem se... a spustil se alarm. Začalo to houkat. Přehodnotil jsem tak fakt, že bych pomalu vypadnul, otočil se a úprkem mizel do díry v plotě za srnkou. Čekal jsem totiž, že se ozve "Azore, Brite, hledejte..."...nicméně s ohledem na fakt, že alarm neustával a pískal a pískal... předpokládám, že tam skutečně nikdo nebyl.
imgp2293.jpg
Vrchlabský kostel107 zobrazeníDokonalé nasvícení podvečerním sluncem, výborná kompozice ... a ten co to fotil měl nasrané v rukách a tak si ani nevšiml, že to nemá ostrý. :(
imgp0493.jpg
Hangár II106 zobrazeníVeselá fotka v tý pustině působila jako růže na poušti. :)
imgp0488.jpg
Hangár II104 zobrazeníEine relé. Vedle nějaká visačka od klíčů... celkově to tam působilo opuštěně, depresivně, smutně... prostě pro mě úplně dokonalé. Navíc pořád musíte být ve střehu, jestli se někde někdo neobjeví... jediný co mi na tom všem nakonec vadilo byl fotobaťoh, kterej sem sebou táhnul. Nedovoloval mi pohybovat se tak, jak bych si přál... jo a taky ten čtyřkilometrovej zápřah 100m výškovýho rozdílu. :)
imgp0469.jpg
Lochna101 zobrazeníJe potřeba dávat majzla na to, kam šlapete. Betonový dekly jsou v mnoha místech rozpadlý a pád dolů by nebyl zrovna košer.(tohle klame, je to asi jenom 2m hluboký)
imgp0516.jpg
Trojgaráž101 zobrazeníTo je ta trojgaráž.
imgp0500.jpg
Budovy99 zobrazeníJižní část areálu, kam se mi moc nechtělo, anžto tam byl vstup a tedy potenciální riziko.
A stejně sem byl rád, že je doba jinde. Dřív bych byl na místě zastřelen :)
imgp7483.jpg
Supisko!99 zobrazeníSympaťák, co? Holky teda prohlásily, že jim rozhodně sympatickej není a že z něj jde docela strach. Mně naopak je takový sadistický zvíře celkem sympatický. Vezměte si fakt, že žere pouze mršinu. Takže on na vás nezaútočí, nemá to zapotřebí. On si prostě v klidu počká, kouká a sleduje až chcípnete a pak si na vás zgustne.
Počet souborů: 3297 na 138 stránce(kách) 1