.: Pepul.cz - Zbytky :.

Vše co nešlo narvat jinam...


imgp7607.jpg
Klasické autíškoTak trošku mě překvapilo, když jsme dorazili, kolik lidí tam bylo. Parkovali jsme asi ve dvacáté řadě, každá řada pojmula tak třicítku aut a to jsme byli už na druhým parkovišti. Začal jsem mít strach...
imgp7628.jpg
Krom přehlídky vojenských letadel byly zde i civilní malé... ten strach začal už cestou, když mě zarazilo, kolik aut jelo stejným směrem jako my a že dokonce na klíčové křižovatce za Náměstí byl policista regulující dopravu - skoro kolonu směřující na letiště...
imgp7634.jpg
Krokouš...můj strach z tolika lidí (ne, nejsem ani antropofobní, ani demofobní a určitě ne efebifobní) byl nadále umocněn faktem, že po vstupu opravdu byli úplně všude. Nicméně obavy se brzy rozplynuly, neboť jsem byl mile překvapen tím, jak se pěkně všichni rozprchnuli po ploše a tudíž nehrozilo zakopávání o jiné lidi na každém kroku.
imgp7643.jpg
Vrtuléra!Navíc bylo děsivé, že všichni ti lidi tam museli býti už dříve, neboť program na letišti byl už od dopoledních hodin, až do odpoledne. My přijeli kolem jedenácté a jak jsem už psal, neparkovali jsme mezi prvními :)
imgp7645.jpg
Stánek první pomoci... jakože tam ti vzadu
imgp7647.jpg
Najdi tank!A máme tu první soutěžní úkol. Na první pohled je vidět pouze shluk lidí, ale při pozornějším zkoumání je možné nalézt tank. Hodně štěstí!
imgp7651.jpg
A vojenská přehlídka I
imgp7654.jpg
A vojenská přehlídka II
imgp7656.jpg
UAZPepíkův UAZ, přesně jak vypadal v roce 2001, kdy s ním jezdil on.... a mým odhadem teda je, že takhle vypadal i před 40 lety... ;)
imgp7657.jpg
Tady to zmáčknete a BUM!Jo, tenhle pán s tím vojákem vedl celkem dlouhej rozhovor. A nepřišlo mi, že by ten voják byl tak ukecanej. Zkrátka pán měl zájem o koupi. Asi... ;)
imgp7661.jpg
Najdi odpalovač raket!A soutěžní kvíz číslo dvě!! Zadání již znáte z minula, takže hodně štěstí!!
imgp7662.jpg
Zamaskovaná tatrovka!Slabším koumákům rovnou prozradím, že je to normální Tatra 615 s přehozem z válendy.
imgp7666.jpg
Pinďour!
imgp7669.jpg
Co bylo velice divácky lákavé byly tady ty malůvky
imgp7672.jpg
Vojenské civilní leadloZmátl jsem vás, co?
imgp7674.jpg
Fronta na letadloJako pozor, tohle mě samotnýho dostalo. Ti lidi tam nestáli jen tak. Ti lidi stáli regulérní frontu na to, aby si mohli prolízt letadlo. Jako chápu, že je to lukrativní, ale abych na to stál frontu???
Jo a pak tam ještě byla fronta na vrtulník... tam si nejsem jist, eši sem to fotil..
imgp7675.jpg
Další malůvky
imgp7676.jpg
Až budu velkej, budu pilotem!!
imgp7680.jpg
Jo, na tenhle vrtulník se stála fronta
imgp7681.jpg
A mezitím furt neco lítalo!
imgp7691.jpg
Pilot v dobré náladě :)
imgp7701.jpg
Fronta na vrtulníkTak jo, fotil jsem to, takže tu avizovaná fronta na vrtulník
imgp7707.jpg
Romance s drtulníkem!Povšimněte si, jak nízko bylo sluníško! Podzim v plném proudu a jim perfektně vyšlo počasí. Bylo kolem 20°C, azuro a jen lehký vánek. Piloti si nemohli lepší den přát!
imgp7711.jpg
Tři vrtulníci
Počet souborů: 71 na 3 stránce(kách) 1