.: Pepul.cz - Zbytky :.

Vše co nešlo narvat jinam...


imgp2242.jpg
Sobotní poledneResp. chvilku po poledni. Obloha nechutně zatáhlá, ale co už...
imgp2278.jpg
Kapky rosyAčkoliv už pár dní nepršelo, přesto na listech na cestě se povalovaly kapky rosy. Sice jsem si u toho zamočil kolena, ale co už.
imgp2299.jpg
Listopad v plnym prouduStromečky. Když foukl vítr, začlo z nich "sněžit" lupení.
imgp2317.jpg
CestičkaTo se to šlape. Jako v peřinách.
imgp2330.jpg
AbstrakceTroška abstrakce neuškodí.
imgp2341.jpg
ČoklKdyž jsem s ním šel před týdnem, spolehlivě plašil srnky a divočáky, teď se zase pořád motal v záběrech, tak jsem ho okřiknul a místo, aby si běhal, kde je mi to šumák, parkoval poblíž.
imgp2352.jpg
Koníci?Jo a taky ten den tam šly dvě skupinky. První - poníci s vlečkou, kde s frajerským kloboukem nějaký dítko relaxovalo a pak regulérní koně s vozejkem. Tohle po nich zůstalo.
imgp2378.jpg
Nedělní sluníčkoV neděli jsem vyrazil na podobnou trasu znova. Došel jsem na louku a tahle svině na mně zaparkovala (ano, toť kus mého stehna v "pracovních" riflích). Není to vyfocené optimálně, ale byl jsem v tak blbé pozici a chytal mě křeček do nohy, že jsem si s tím už moc hrát nechtěl. (a taky doufám, že mě u toho nikdo neviděl)
imgp2385.jpg
Barvy podzimu?Sluníčko svítilo... sice divně, ale svítilo. Na severu bylo azuro, bylo fajn.
imgp2386.jpg
StromešekPřesně tenhle stromešek jsem vyfotil i předešlý den... ale ten rozdíl byl díky slunku a modré obloze naprosto propastný...
imgp2401.jpg
ŘíčaňákTam na horizontu je. Vidět není. Barevný je. Hezky.
imgp2421.jpg
HvězdiškaHvězdiškové sluníško...
imgp2428.jpg
Žlutý listí...prozářené žlutým slunce s modou oblohou... u mě dobrý.
imgp2443.jpg
Stromeček...Bohužel to nešlo vyfotit líp. A neměl jsem dost času, ale prostě jeden stromeček byl výš a byl tak osvětlenej slunkem.
imgp2456.jpg
LupeníčkoChyběla mi mlha... ale nepochybně vám nikomu, takže to tu máte takto.
imgp2457.jpg
Ropovod
imgp2469.jpg
Detailík
imgp2490.jpg
Cesta z lesaRoubená je barvama...
imgp2499.jpg
HousenekCestou nazpět čokl k čemusi čuchnul. Ani bych si nevšiml, ale když už jsem na to byl upozorněn, přehodil jsem objektivy, (k pobavení člověka, kterej kousek odtud kydal hnůj) kleknul na kolena (na silnici - skoro uprostřed), prdel vystrčil do vrchu, nachystal se tak, aby to aspoň trošku vypadalo, udělal jsem tenhle cvak... a došly mi baterky...
 
Počet souborů: 19 na 1 stránce(kách)